Skip to content

DJ i inne atrakcje

DJ DAWID

Marzycie o niezapomnianym i wyjątkowym przyjęciu weselnym? Robię to z pasji, więc zajmę się tym z największą przyjemnością! Postaw na DJ, który zrobi to z ogromną mocą!

Mam na imię Dawid. Setki poprowadzonych przeze mnie imprez pozwoliło nabrać mi doświadczenia, które z pewnością daje możliwość zrealizowania państwa wesela z sukcesem. Do każdego powierzonego zadania podchodzę z ogromną energią i zapałem. Łączę styl nowoczesny z tradycyjnym oraz pracę DJ z Wodzirejem, co gwarantuje udaną zabawę. Jej kluczem jest pełny parkiet do samego końca. Moi zadowoleni klienci potwierdzą to swoimi wspomnieniami!

dj-dawid

Gwarantuje zabawę do białego rana, usłyszycie hity na czasie oraz klasyki, obowiązkowe na każdym przyjęciu weselnym. Najbliżsi twierdzą, że poczucie humoru i otwartość w nawiązywaniu kontaktów mam we krwi! Z wielkim wyczuciem, charyzmą i pewnością siebie poprowadzę Wasze przyjęcie, nawiązując wyjątkową relacje z Wami oraz Gośćmi. Fantastyczny klimat tworzę swobodnie pracując z mikrofonem i zapraszając do zabaw integracyjnych.

W profesjonalny sposób zadbam o oprawę oświetleniową, muzyczną i dodatkowe atrakcje, które zrobią na Gościach niesamowite wrażenie.

CIĘŻKI DYM​

Każda para marzy o idealnym pierwszym tańcu. Proponuję bajkowy taniec w chmurach!
Wykorzystanie ciężkiego, bezwonnego dymu stworzy do tego idealny klimat.

Ciężki dym – 350zł 1 taniec 
Taniec wieczorny – 200 zł 1 taniec

zdjecia-ewa-34

PIROTECHNIKA

Młoda Para podczas swego pierwszego tańca przenosi swych gości w świat magii, podkreślmy ją spektakularnymi efektami jakie daje zupełnie bezpieczny pokaz pirotechniczny.

Pirotechnika – 100 zł 2 tańce

SAMOCHÓD

Podróż na to najważniejsze wydarzenie powinna być wyjątkowa i niezapomniana. Oryginalny, prestiżowy samochód oraz doświadczony szofer zadbają o Wasze wrażenia.

Samochody dostępne:

  • Opel Insignia
  • Jaguar XJ
  • Volvo xc60

Ceny samochodu od 350 zł – cena uzależniona od trasy przejazdu / samochodu 

FOTOLUSTRO / FOTOBUDKA

Najcenniejsze są wspomnienia! Uwiecznijmy je na zdjęciach, które goście uwielbiają.

Fotobudka – 600 zł 2h
FotoLustro – 750 zł 2h
Kolejna godzina – 150 zł

MASKOTKI

Pamiętajmy o najmłodszych gościach, ich uśmiech i radość sprawiają najwięcej przyjemności. To dla nich zaproś na parkiet Elzę, Minionka, Bałwanka i baw się razem z nimi!

Cena 150 zł

ZAMEK DMUCHANY

Stwórz dzieciom bajkową krainę i zapewnij im najlepszą zabawę na kilka godzin.

Zamek dmuchany 3h – 300 zł
Zamek dmuchany 5h – 400 zł

Podane ceny dotyczą oferty na rok 2022.