Skip to content

Wesele w Domu Przyjęć EWA

Dzień, w którym para zakochanych decyduje o zawarciu związku małżeńskiego to jedna z najważniejszych chwil w ich życiu. Zadbajmy, aby wspomnienia związane z tym szczególnym dniem były niezapomniane i magiczne.

Zlokalizowany w bliskiej odległości od Rybnika i Raciborza, pełen elegancji, uroku i dobrej energii Dom Przyjęć EWA to doskonałe miejsce na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego.

Obiekt oferuje przestronne, eleganckie i stylowe wnętrza, które tworzą niepowtarzalny klimat. Zainteresowani mają do wyboru trzy sale, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować zarówno małe, kameralne przyjęcia weselne, jak również duże, huczne wesela.

Wykwintne dania kuchni polskiej i śląskiej, najlepsze specjały przygotowane przez wybitnych kuchmistrzów pozwolą celebrować chwile spędzone przy bogato zastawionych stołach. Tradycyjne menu, ale również to wyszukane z pewnością zaspokoi pasjonatów dobrego jedzenia.

Poza bogatym doświadczeniem w organizacji wesel, możemy również pochwalić się organizacją ceremonii zaślubin w plenerze. Nasz doświadczony zespół pracowników zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół i sprawi, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci Państwa gości.

Potwierdzają to wspomnienia i opinie zadowolonych Klientów.

zdjecia-ewa-05